Brzdy

Perfektne fungujúci brzdový systém je nutný základ bezpečnej jazdy v každom vozidle. Akákoľvek vada, či poškodený diel môže spôsobiť ohrozenie Vašej jazdy.
Je preto viac ako dôležité si pravidelne nechať skontrolovať Vaše brzdy a brzdové obloženie. Vysokú obozretnosť vyžaduje aj brzdová kvapalina. Úbytok jej hladiny by znamenal totálny kolaps celého brzdového systému.

Výfuk

Jeho úlohou je tlmiť hluk, filtrovať a bezpečne odvádzať výfukové plyny zo spaľovacieho motora. Výfuk musí byť dokonale utesnený, aby neprenikal do kabíny osobného vozidla. Výfukovému systému škodia najmä vonkajšie vplyvy: mráz, posypová soľ, kamene či drobné odreniny podvozku. Vždy si dajte skontrolovať tesnenie a stav celého výfukového systému.

Tlmiče

Opotrebuvajú sa pomaly a nebadane. Tlmiče zabezpečujú komfortnú jazdu vozidla, pohlcujú vibrácie kolies a zabraňujú rozkmitaniu nápravy vozidla. Ak nechcete stratiť kontakt kolesa s vozovkou a zhoršiť ovládateľnosť svojho auta, nechajte skontrolovať stav Vašich tlmičov.

V našom autoservise Vám radi skontrolujeme aj ostatné prvky náprav: ramená, čapy, silentbloky, tyčky riadenia a stabilizátora, či ložiská.