Povrch vozovky sa v lete i v zime líši. Ak chcete jazdiť maximálne bezpečne, je nevyhnutné, aby ste pravidelne vymieňali svoje letné a zimné pneumatiky v závislosti od ročného obdobia. Letné pneumatiky by ste mali obúvať, pokiaľ je denná teplota nad 7°C, zimné ak denná teplota klesne pod 7°C. Pokiaľ ste málo aktívny vodič a máte malý ročný kilometrický nábeh a auto používate prevažne v mestských podmienkach, odporúčime Vám celoročné pneumatiky. V našom pneuservise sa postaráme o osobné, terénne i ľahké nákladné vozidlá. Pracujeme s profesionálnou technikou, ktorá nám umožňuje prezúvať kolesá do veľkosti 30".

Máme bohaté skúsenosti s prezúvaním dojazdových pneumatík (runflat, ROF, DSST, RFT). Medzi naše ďalšie služby patrí: kompletné vyčistenie pneumatík, plnenie pneumatík inertným plynom SecurPneu a kontrola dotiahnutia skrutiek kalibrovaným momentovým kľúčom. Po prezutí automaticky balíme vaše staré pneumatiky do čistých vriec.

Na výmenu v našom pneuservise sa môžete objednať telefonicky na číslach 055/62 55 345 / 0902 64 64 64 alebo elektronicky prostredníctvom on-line rezervačného systému. Bez vopred dohodnutého termínu sa totiž môže stať, že z dôvodu veľkého časového vyťaženia, nebudeme môcť Vaše vozidlo prijať.