Klimatizácia v osobnom, či nákladnom vozidle potrebuje pravidelnú kontrolu a údržbu. Každým rokom stráca prirodzeným úbytkom až 15% chladiaceho média. Jej plnenie odporúčame aspoň 1x za dva roky.
Pracujeme pomocou našej profesionálnej, plneautomatickej plničky Spin Breeze Evolution Bus, ktorou plníme starší typ chladiva R134a alebo plničkou BRAIN BEE 8500-1234 PLUS, ktorou plníme nové chladivo HFO1234yf. Súčasťou výmeny chladiaceho média je aj výmena oleja na mazanie kompresora klimatizácie. Bez neho by hrozilo zadretie a jeho oprava by Vás mohla vyjsť pekne draho.

S našou kvalitnou technológiou sme schopní naplniť klimatizácie aj v nákladných vozidlách, autobusoch, stavebných strojoch, či kamiónoch. Súčasťou servisu klimatizácie je aj počiatočná kontrola tlaku. Po naplnení systému Vám vytlačíme a odovzdáme protokol o plnení.

Na dezinfekciu klimatizácie a interiéru vozidla využívame generátor ozónu. Je určený na elimináciu rôznych mikroorganizmov a alergénov z klimatizačnej jednotky. Dezinfekcia ozónom tiež odstraňuje rôzne pachy. Pravidelný servis klimatizácie predlžuje jej funkčnosť a životnosť. Cestujúcim zabezpečuje plný komfort a pohodlie počas jazdy autom.
Dezinfekcia ozónom sa odporúča vykonávať aspoň 1x za rok.