Kúpa pneumatík je vždy nákladná záležitosť. Ponuka je široká a bežný laik sa niekedy v širokom spektre vlastností a značiek nedokáže zorientovať. Pneumatiky a disky sú mimoriadne dôležité pre správnu dynamiku, komfort, bezpečnosť a dobré jazdné vlastnosti vozidla.

Na našej prevádzke máme najpredávanejšie rozmery pneumatík značiek Goodyear, Dunlop, Fulda a Sáva skladom. Radi Vám však doporučíme a objednáme tie najvhodnejšie pneumatiky od akéhokoľvek výrobcu, presne podľa Vašich požiadaviek vo výhodných cenách (napr. Matador, Barum, Continetal, Michelin, BF Goodrich, Kléber, Kormoran, Bridgestone, Firestone, Dayton, Pirelli, Yokohama, Hankook, Nokian, Nexen, Falken, Kumho, Vredestein... )

A prečo nakúpiť pneumatiky u nás?

  1. Poradíme Vám
  2. Vypracujeme Vám tú najvýhodnejšiu cenovú ponuku
  3. Vami objednané pneumatiky prídu priamo k nám, takže ich nemusíte prekladať a prevážať
  4. Celú sumu za pneumatiky platíte až pri ich prebraní alebo po ich montáži na Vaše vozidlo

A týmto to ešte nekončí...

  1. Prípadne reklamácie riešite priamo u nás na predajni, kde pneumatiky preberieme, spíšeme reklamačný protokol a už sa o nič nestaráte.
  2. Našim zákazníkom často vieme ponúknuť milú pozornosť v spolupráci s niektorými výrobcami pneumatík ako doplnkovú garanciu, prípadne benefit (poukážku, darček, ... )
  3. Našim zákazníkom poskytujeme možnosť uskladnenia pneumatík
  4. Našim zákazníkom poskytujeme v rámci mesta asistenčné služby

Tak neváhajte a kontaktujte nás, radi Vás prevedieme výberom pneumatík a vypracujeme tú najlepšiu individuálnu ponuku.
Pri výbere pneumatík sa neriaďte len dezénom, ale aj kvalitou zmesí a prevedenia. Základne vlastnosti pneumatiky je možné vyčítať zo štítku pneumatiky. Naši vyškolení pracovníci Vám radi poradia s výberom tých správnych pneumatík a taktiež vyšpecifikujú vyhovujúci disk pre Vaše vozidlo. Pri výbere hliníkových i oceľových diskov sa riadime značkou, modelom a typom vozidla, prípadne výkonom motora. Dizajn diskov radi prenecháme na Vás.

Môžete si vybrať z pestrej ponuky diskov od týchto certifikovaných výrobcov:
AEZ, Dotz, Dezent, Enzo, Anzio, Carmani, MAK, PLW, Oz Racing, BBS, Sparco, MSW, Rial, Brock, CMS, Borbet, WSP Italy
K u nás zakúpeným diskom Vám vystavíme certifikát potrebný pre zápis do technického preukazu.